• Wedstrijdsectetariaat & inschrijvingen open op 28/01/2018 vanaf 12h30′ in Herberg De Zwaan
  • Parkeren toegestaan langs de randweg (Diksmuidseweg -grote baan Ieper-Diksmuide)
  • Bent U reeds ingeschreven maar u hebt nog niet betaald? Dan kan dat nog. U dient het bedrag over te schrijven naar volgend rekeningnummer BE43 7370 4606 1101 + vermelding naam + vermelding wedstrijd ToastToastRun. U kunt online kijken wanneer we uw betaling goed ontvangen hebben.
  • Indien U nog problemen ondervindt of U heeft nog een vraag dan kan U de verantwoordelijke voor de inschrijvingen contacteren op volgende manier. Kurt Jurgens: info@toosttoastrun.be of 0471 43 44 99.

12 km

 

Geslacht Naam Voornaam Geboortejaar Betaald Borstnummer        Woonplaats
Dames Baeckeland Kathleen 1964 OK Zarren
Dames Boutte Sabine 1973 OK Zonnebeke
Dames Braem Pieternelle 1976 OK Zonnebeke
Dames Bruggeman Carla 1968 OK Ieper
Dames Bulcaen Amie 1969 OK Kortrijk
Dames Clayes Veroniek 1981 OK Poelkapelle
Dames Coeck

Inge

1965 OK Kortrijk
Dames Coppenolie Heidi 1970 OK Langemark
Dames Coudron Axelle 2002 OK Zonnebeke
Dames De Doncker Valerie 1975 OK Boezinge
Dames Degryse Dido 1988 OK Nieuwpoort
Dames Deruddere Lies 1986 OK Wevelgem
Dames Dewilde Sophie 1981 OK Poperinge
Dames Gadeyne Jill 1983 OK Ieper
Dames Geldhof Marijke 1957 OK Ieper
Dames Heite Sylvie 1973 OK Ieper
Dames Jacquet Ketsia 1987 Meaux
Dames Kalle Pamela 1981 OK Madonna
Dames Lemant Nans 1973 OK Stassegem
Dames Louwagie Nele 1975 OK Poelkapelle
Dames Nollet Veronique 1976 OK Geluwe
Dames Notable Lynn 1983 OK Langemark
Dames Nulens Kim 1977 OK Stokrooie
Dames Saesens Carmen 1978 OK Zonnebeke
Dames Segers Sofie 1985 OK Boezinge
Dames Sobry Petra 1969 OK Brussel
Dames Soenen Gwen 1975 OK Vlamertinge
Dames Teetaert Silvia 1970 OK Langemark
Dames Umans Elisa 1993 OK Lier
Dames Van Hollebeke Trees 1979 OK Oostende
Dames Vandenbussche Lut 1957 OK Marke
Dames Vandepitte Hanne 1991 OK Passendale
Dames Vandevenne Delphine 1974 OK Otegem
Dames Vandevoorde Carine 1966 OK Poelkapelle
Dames Vandewatere Kim 1984 OK Torhout
Dames Vandromme Anske 1985 OK Poperinge
Dames Vanlerberghe Joke 1982 OK Langemark
Dames Vanmarcke Kathleen 1970 OK Avelgem
Dames Vermeulen Isabel 1969 OK Bellegem
Dames Wybon Belinda 1965 OK Poelkapelle
Heren Blachowski Pawel 1988 OK Houthulst
Heren Aeck Ruben 1988 OK Langemark
Heren Alleman Dominique 1972 OK Langemark
Heren Balcaen Annicq 1965 Boezinge
Heren Boonants Luc 1962 Marke
Heren Borremans Stefaan 1968 OK Ieper
Heren Bouckaert Bernard 1969 OK Ieper
Heren Boutté Jordy 1995 OK Wijtschate
Heren Bruynooghe Jan 1965 Zedelgem
Heren Bruynsteen Koen 1971 OK Langemark
Heren Bruynsteen Kurt 1969 OK Langemark
Heren Bruynsteen Frederik 1977 OK Langemark
Heren Claeys Angelo 1981 OK Langemark
Heren Cottignies Dirk 1958 OK Passendale
Heren Coudron Wim 1977 OK Zonnebeke
Heren Coulon Dominique 1968 OK Bellegem
Heren Couvreur Kenny 1993 OK Brugge
Heren Coysman Carlos 1978 Wevelgem
Heren De Ceuninck Edwin 1950 Jonkershove
Heren De Rynck Filip 1956 OK Marke
Heren Decaestecker Luc 1955 OK Diksmuide
Heren Decoene Filip 1973 Wervik
Heren Decorte Rik 1965 OK Elverdinge
Heren Dejonckheere Ward 1980 OK Boezinge
Heren Dekein Dries 1987 OK Zonnebeke
Heren Deltour Steven 1978 OK Langemark
Heren Demeester Jef 1959 OK Ieper
Heren Deprez Dirk 1966 OK Zonnebeke
Heren Deramoudt Jurgen 1981 Dikkebus
Heren Derck Hendrik 1974 OK Langemark
Heren Deruyter Bjorn 1988 Beselare
Heren Desmet Stany 1980 OK Melle
Heren Dewaele Tom 1970 OK Overijse
Heren Dewancker Johan 1961 OK Ieper
Heren Dewilde Wim 1984 OK Ieper
Heren Duell Georg 1972 OK Aalbeke
Heren Duhayon Kris 1967 OK Geluveld
Heren Durnez Bjorn 1980 OK Ieper
Heren Durnez Maarten 1981 OK Boezinge
Heren Fauvarque Bjorn 1977 OK Wervik
Heren Feys Luc 1963 OK Boezinge
Heren Godderis Bart 1981 OK Torhout
Heren Godderis Yoni 2003 OK Aartrijke
Heren Gryp Servaas 1973 OK Izegem
Heren Haerynck David 1983 Boezinge
Heren Hennin Dimitri 1980 OK Zonnebeke
Heren Hennin Domingos 1980 OK Ieper
Heren Hoornaert Tom 1969 OK Rumbeke
Heren Jurgens Thomas 1992 OK Lier
Heren Kerkhof Stefaan 1965 OK Kortemark
Heren Lagage Yves 1968 OK Ieper
Heren Lameire Kris 1972 OK Poperinge
Heren Lapere Steven 1976 Geluveld
Heren Lernout Dries 1979 OK Geluwe
Heren Lobbens Arne 1987 OK Deerlijk
Heren Lycke Sven 1973 OK Rumbeke
Heren Maes Korneel 1989 OK Ieper
Heren Matsaert Kurt 1979 Polinkhove
Heren Mees Wouter 1974 OK Poelkapelle
Heren Meirlaen Pascal 1967 OK Waregem
Heren Meyfroot Didier 1971 OK Izegem
Heren Moeyaert Joris 1980 OK Langemark
Heren Myngheer Wim 1980 OK Zuidschote
Heren Nutten Dieter 1981 OK Ieper
Heren Ossieur Jurgen 1988 Ieper
Heren Outtier Roland 1951 OK Ieper
Heren Petralia Jan 1992 OK Tielt
Heren Robays Bart 1962 OK Ieper
Heren Rodrigo Mahieu 1992 OK Ieper
Heren Rodriguez Alexander diaz 1979 OK Brugge
Heren Ryckeboer Noël 1956 OK Poperinge
Heren Saelens Björn 1981 OK Brugge
Heren Saesen Guy 1971 OK Ieper
Heren Samyn JO 1971 OK Zonnebeke
Heren Seys Renaat 1977 OK Langemark
Heren Soetaert Geert 1970 OK Geluveld
Heren Soetaert Patrick 1965 OK Dentergem
Heren Steen Stijn 1984 OK Boezinge
Heren Stieperare Davy 1985 OK Wevelgem
Heren Stockman Stefaan 1977 Harelbeke
Heren Swinnen Jeroen 1979 OK Bredene
Heren Tancré Dimitri 1987 OK Wevelgem
Heren Tancré Patrick 1962 OK Komen
Heren Tiberghein Dieter 1981 OK Boezinge
Heren Titeca Luc 1964 Zonnebeke
Heren Van Laer Pieter 1961 OK Wijtschate
Heren Vancauwenberghe J.M. 1971 OK Wijtschate
Heren Vanderjeugt Wim 1970 OK Boezinge
Heren Vanderjeugt Maarten 1989 OK Boezinge
Heren Vangheluwe Kris 1980 ?
Heren Vannieuwenhuyse Jelle 1989 OK Poelkapelle
Heren Verbeke Bart 1980 OK Kortrijk
Heren Vermoortele Jochen 1981 OK Langemark
Heren Verschuere Diego 1975 OK Geluwe
Heren Verstraeten Didier 1967 OK Langemark
Heren Voet Bjorn 1975 OK Boezinge
Heren Warlop Olivier 1978 OK Zonnebeke
Heren Willemyns Tom 1977 OK Langemark

4 km

Geslacht Naam Voornaam Geboortejaar Betaald Borstnummer
Dames Alleman Jaël 2005 OK
Dames Baelen Veronique 1971 OK
Dames Bocket Tine 1985 OK
Dames Borremans Lara 2003
Dames Caeyzeele Nancy 1972 OK
Dames Castelein An 1963 OK
Dames Caulier Lotte 2006 OK
Dames Claerbout Siska 1969 OK
Dames Creus Eva 2006 OK
Dames Decock Marleen 1965 OK
Dames Deconinck Debbie 1985
Dames Desender Ilke 1994 OK
Dames Desrumaux Evelyne 1977 OK
Dames Dhulster Ann 1973 OK
Dames George Katrien 1976 OK
Dames Gillioen Sofie 1974 OK
Dames Goethals Lily 2007 OK
Dames Hauspie Fien 1982 OK
Dames Havegheer Victoire 1988 OK
Dames Hennebel Jody 1992 OK
Dames Huyghe Gwendoline 1985 OK
Dames Lavens Veerle 1971
Dames Lepoutre Nathalie 1980 OK
Dames Liefooghe Hilde 1967 OK
Dames Maenhout Leen 1978 OK
Dames Masselus Julie 2002 OK
Dames Parmentier Katrien 1981 OK
Dames Pyck Sophie 1986 OK
Dames Ramon Marjorie 1978 OK
Dames Saesen Caroline 1965 OK
Dames Scharmin Vanessa 1985 OK
Dames Slembrouck Nancy 1969 OK
Dames Sohier Carine 1964 OK
Dames Tuttens Sophie 1972
Dames Van Cauwenberge Tsion 2004 OK
Dames Van Damme Linde 1983 OK
Dames Vandenberghe An 1981
Dames Vandepitte An 1969 OK
Dames Vangheluwe Mien 2006 OK
Dames Vangheluwe Lenke 2008 OK
Dames Verbeke An 1975 OK
Dames Verbeke Leen 1985 OK
Dames Voet Julie 2003 OK
Dames Watteyne Nathalie 1971 OK
Heren Baillevier Lohran 2000 OK
Heren Bruynsteen Eliot 2003 OK
Heren Bruynsteen Aaron 2003 OK
Heren Catteeuw Stan 2007 OK
Heren Catteeuw Rens 2004 OK
Heren Caulier Jef 2008 OK
Heren Caulier Dries 1978 OK
Heren Cottignies Sander 1989 OK
Heren Cottignies Stan 1993
Heren Creus Emiel 2004 OK
Heren De Smaels Cil 1995 OK
Heren Declerck Dylan 2001 OK
Heren Declerck Jordan 2003 OK
Heren Decoene Filip 1973
Heren Decroix David 1978 OK
Heren Decroix Mathias 2000 OK
Heren Defever Kristof 1984 OK
Heren Descamps Brecht 1985 OK
Heren Desmedt Jeroen 1989
Heren Jacques Kieran 2008 OK
Heren Kinget Siebe 2006 OK
Heren Lesage Achile 2006 OK
Heren Lesage Jurgen 1976           OK
Heren Masselus Simon 2007 OK
Heren Mostaert Lennert 2007
Heren Phlypo Stefaan 1963 OK
Heren Pyck Davy 1982 OK
Heren Pyck Thomas 2007 OK
Heren Rousseeuw Victor 2004 OK
Heren Rousseeuw Kris 1969 OK
Heren Saelens Franky 1977 OK
Heren Seys Robbe 2002 OK
Heren Van exem Kevin 1987 OK
Heren Vangheluwe Wiebe 2010 OK
Heren Vannieuwenhuyse Rik 1964
Heren Vannieuwenhuyse Renaud 2003
Heren Vanrenterghem Walter 1944 OK
Heren Veramme Kyan 2007 OK
Heren Verstraete Geert 1968 OK

Kidsrun 800m

Geslacht Naam Voornaam Geboortejaar    Betaald
Meisjes Bekaert Jitske 2005
Meisjes Carron Luca 2006
Meisjes Carron Lisa 2008

 

Jongens Bekaert Joppe 2005
Jongens Catteeuw Stan 2007 OK
Jongens Crul Robin 2004 OK
Jongens Denhert Achiel 2006 OK
Jongens Haerynck Gauthier 2009
Jongens Veramme Milan 2009 OK
Jongens Voet Arthur 2007 OK

Kidsrun 400m

Geslacht Naam Voornaam Geboortejaar    Betaald
Meisjes Bruynsteen Louise 2012 OK
Meisjes Caron Luna 2011
Meisjes Crul Paulien 2012 OK
Meisjes Dedryde Roos 2012 OK
Meisjes Dehem Camille 2012 OK
Meisjes Dekein Yuta 2012 OK
Meisjes Nutten Elouise 2012 OK
Meisjes Rousseeuw Maud 2008 OK
Meisjes Tiberghein Fran 2010 OK
Meisjes Vansteelant Marie 2012 OK
Jongens Creus Gust 2010 OK
Jongens Dedryde Tuur 2014 OK
Jongens Defever Lars 2010 OK
Jongens Degrave Billie 2009 OK
Jongens Degrave Owen 2009 OK
Jongens Dejonckheere Mathieu 2012 OK
Jongens Denhert Jef 2009 OK
Jongens Descamps Baptiste 2012 OK
Jongens Descamps Ferre 2012 OK
Jongens Haerynck Maurilio 2012
Jongens Lesage Julien 2009 OK
Jongens Myngheer Lucas 2010 OK
Jongens Steen Chiel 2012 OK
Jongens Tiberghein Mats 2013 OK
Jongens Van Cauwenberge Tesfahun 2009 OK
Jongens Van Damme Art 2011 OK
Jongens Vansteelant Niels 2011 OK
Jongens Vansteelant Seppe 2015 OK
Jongens Werbrouck Achiel 2012 OK